ORLEN OIL Sp. z o.o.

„Pragniemy zarekomendować firmę Horizont z Zawiercia jako profesjonalnego organizatora konferencji oraz eventów firmowych”

Zobacz dokument

Slider

Subaru Import Polska sp. z o.o.

„Event wieczorny zorganizowany przez firmę Horizont miał miejsce na plaży w Dźwirzynie. Firma zabezpieczyła halę z wyposażeniem dla 800 osób oraz zapleczem dla cateringu, zajęła się także rozplanowaniem wszyskich elementów sprzętu gastronomicznego…”

Zobacz dokument

Slider

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

„Już po raz kolejny poprosiliśmy firmę o propozycję na imprezę integracyjną dla pracowników. Po zapoznaniu się z przesłaną ofertą widzieliśmy, że firma ponownie, bezbłędnie zrozumiała nasze założenia i oczekiwania…”

Zobacz dokument

Slider

Panattoni Europe

„Firma zapewniła transport i bazę hotelowej oraz przygotowała i zorganizowała szereg atrakcji mających na celu zintegrowanie pracowników…”

Zobacz dokument

Slider

Elektrobudowa SA

„Organizacja imprezy wieczornej w konwencji „TV SHOW” odzwierciedliła wysoki poziom wykonanej usługi. Profesjonalny zespół (koordynator, konferansjer, animatorzy, DJ) dostarczył uczestnikom pozytywnych wrażeń…”

Zobacz dokument

Slider

Promar Sp z o.o.

„W imieniu firmy Promar potwierdzamy, że w ramach organizowanej przez nas imprezy firmowej korzystaliśmy z usług firmy eventowej Horizont Agnieszka Boksa…”

Zobacz dokument

Slider

Novol Sp. z o.o.

„W imieniu zarzadu i wszystkim pracownikom składamy serdeczne podziękowania za organizację szkolenia „Dookoła Świata”. Wszyscy pracownicy wysoko ocenili poziom przeprowadzonych zajęć…”

Zobacz dokument

Slider

Capitol

„Firma Horizont sumiennie wykonała swoją pracę, czego wyrazem były wielokrotne podziękowania kierowane do nas przez Klienta”

Zobacz dokument

Slider

Doosan Babcock Energy S.A.

„Informujemy, że firma Horizont Agnieszka Boksa zorganizowała na nasze zamówienie imprezę integracyjną dla naszych pracowników we wrześniu 2016 roku. Odpowiadając na nasze zapytanie, firma Horizont przesłała jako propozycję jeden ze swoich nowych produktów – Strefę Twórczych Wydarzeń. Sterfa Twórczych Wydarzeń to park eventowy stworzony na terenie Hotelu Villa Verde***…”

Zobacz dokument

Slider

Diera sp. z o.o.

„Od momentu projektowania obu wydarzeń, poprzez ich realizację, komunikacja z firmą HORIZONT przebiegała w atmosferze wzajemnego zrozumienia i konstruktywnej wymiany myśli. Państwa kreatywność a także elastyczność i otwartość na nasze potrzeby oraz zaangażowanie całego zespołu pozwoliła na pełne zadowolenie wszystkich uczestników spotkania…”

Zobacz dokument

Slider