Istniejemy na rynku od roku 2006.

Jesteśmy Laureatem Nagrody MP Power Awards w kategorii Team Building / Outdoor.

Od przeszło 10 lat odbywamy pasjonującą podróż przez obszary turystyki biznesowej, imprez integracyjnych oraz wydarzeń firmowych. Komponujemy perfekcyjne eventy, dostarczamy niezwykłych przeżyć.

Mamy na swoim koncie ponad 800 zrealizowanych projektów. Zaufały nam znane polskie firmy i duże koncerny międzynarodowe, stacje medialne powierzyły realizacje swoich programów. Tworzyliśmy wydarzenia między innymi dla Subaru, Farmacol, Asseco, Comarch, DSV czy ArcelorMittal.

Działamy na terenie całej Polski, a regionem w którym się specjalizujemy jest Jura Krakowsko – Częstochowska. Doskonała znajomość tego obszaru umożliwia nam pisanie i realizowanie unikatowych scenariuszy z wykorzystaniem walorów Jury.

Nasz zespół tworzą ludzie mający rozmaite pasje i potrafiący się nawzajem inspirować. Wspólna wiedza i wyobraźnia dają siłę do tworzenia wielobarwnych scenariuszy, które realizujemy z ogromnym zaangażowaniem i rzetelnością.

Działamy na przejrzystych zasadach w oparciu o wymagane uprawnienia. Jesteśmy koncesjonowanym Organizatorem Turystyki w kraju i za granicą.

Zapraszamy do współpracy.

statuette